Çift kanallı maske teli 8 mm

Gösterim: 2452

Tel Malzeme Özelliği                              : Galvanizli/tavlı
Maske Teli Kalınlığı                                : 8 mm (0,60)
Makara Ağırlığı                                       : 1 kg
Makaradaki toplam maske teli boyu : 130 metre

 

Maske üretimi yapan firmalara özel ölçü ve modeller sunarak tel ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
N95 maskelerde çoğunlukla çift kanallı maske teli, cerrahi maskelerde ise kanalsız ve tek kanallı maske teli kullanılmaktadır.

Covid-19'unda etkisiyle ülkemizde ve dünyada ağız maskesi kullanım oranında bir hayli artışlar yaşanmaktadır. Kişileri sis, toz ve virüslere karşı koruyan maskelerde doğru tercih yapmak en önemli konuların başında gelir.

Burada en çok dikkat edilmesi gereken konu ise ultrasonik maske gibi koruyucu özelliği yüksek maskeleri kullanmak olacaktır. 

Ultrasonik maske dikişli, burun klipsli ve antialerjik bir yapıya sahip olan Ultrasonik ağız maskesi, hava geçirgendir. Ultrasonik Ağız maskeleri nonwoven kumaş kullanılarak üretilmektedir.

Ultrasonik Ağız maskeleri lastik bağcıklı,  ve pratik bir kullanıma sahiptir. son zamanlarda maskelere olan talep artmakla birlikte, kullanıcıların karşısına sahte maskeler çıkabilir.

Sahte maskeler kişileri korumayacağı gibi daha fazla hasta edebilir. Sahte maskeler üzerine mikrop ve virüsleri daha fazla çeker bu durumda da en iyi seçim, n95 maske özelliğine sahip maskeler almak olacaktır.