Hakkımızda

Gösterim: 2739

✓ Sektöre ve müşteriye özel kablo üretimi
✓ Soketli kablo üretimleri
✓ Plastik enjeksiyon çözümleri

✓ Ambalaj ipi üretimi

gibi geniş bir ürün grubunda müşteri şartnameleri ve taleplerini esas alarak üretim yapmaktadır.

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren Baran Kablo, ISO 9001:2008  Kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun, kaliteli ürün üretimi temel prensibi ile sektöründe büyümekte olan bir firmadır. Bu anlayış ile bünyemizde üretimini yaptığımız kablolarımızı TÜV Rheinland kalite belgeleriyle onaylı ürün grubunu müşterilerimize sunmaktayız. Ürünlerimizin tümü; ayrıca REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini sağlayan güvenilir ürünlerdir. Kısa zaman içinde Amerikan standar’dı UL ve Türk Standartları TSE belgelerini bünyemize katmak 2016-2017 yılları hedeflerimiz içinde yer almaktadır. 2016 yılında yeni üretim tesisi ile Ar-ge çalışmaları ile sektörümüzde dışa bağımlılığı azaltıp yerli üretimi geliştirmek hedeflerimiz arasına girmiştir.

 

Bu konuda Yurt dışında konumuz ile ilgili gelişmeleri takiple proje çalışmalarımıza ivedilikle başlamış bulunmaktayız.

Ürünlerimizi yenilikçi ve evrensel değerlere uygun  iCab, iCable, Glow, GroundFlex, N-Flex  ile markalamış bulunmaktayız.

 

Baran Kablo yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, tüm departmanlardaki iyi eğitimli ve konusuna hakim uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Üretimlerinde sürekli iyileştirme ve yüksek kaliteli ürün üretme prensipleri sayesinde ürün ve proseslerini en son teknoloji gerekliliklerine uygun olarak sürekli güncellemeyi sürdürmektedir. En son teknolojiyi kullanarak yeni üretim tekniklerini geliştirmekte ve müşterileri ile yeni katma değerleri paylaşmaktadır.

Tecrübelerini ürün yelpazesine aktararak müşterilerine ihtiyaçlarının ötesinde hizmet veren Baran Kablo, müşteri memnuniyetine ve günün ihtiyaçlarına göre müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi görev kabul etmiş, sektörünün öncüleri arasında yer almıştır.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla; uzun dönemli, karşılıklı fayda esasına dayanan; adil, etik ve bütünleşik ilişkiler kurma inancı ile mutlak başarıların sürekli olacağının bilinci ile çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz.

Bu prensipler firmamıza yol göstericilik etmekte ve firma üretim politikamızı tanımlamaktadır. Pazarda başarının garantilenmesi, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla etkin ilişkilerin kurulması aracılığı ile sağlanacaktır.